Повернутися до всіх новин

2023-08-24

Новий світ шопінгу та розваг на території ЖК “Містечко Центральне”

Новий світ шопінгу та розваг на території ЖК “Містечко Центральне”. 24 серпня стало визначним днем для будівельної компанії “Спілка забудівників”.

З нагоди Дня Незалежності України на території житлового комплексу “Містечко Центральне” відбулося відкриття нового світу шопінгу та розваг – торгового центру “Київський”.

“Сьогодні велике свято. Для будівельної компанії “Спілка забудівників” воно подвійне. Саме в цей святковий день, 32 річницю Незалежності нашої України, ми відкриваємо торговий центр “Київський”, який вже є окрасою міста… Нажаль, триває війна. Майже 250 наших працівників зараз в лавах ЗСУ. Один з них – кулеметник Ярослав Пушкар нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ “Золотий хрест”. Ця людина та багато інших наших робітників здійснюють видатні подвиги на фронті. Тому ми дуже раді, що в непрості часи робимо також трудові здобутки”, – зазначив голова правління компанії Микола Филюк.

Одночасно з торговим центром відкрилась низка бутиків та перша в місті всеукраїнська мережа супермаркетів “Таврія В”. Це одеська мережа, що для започаткування своєї діяльності обрала комерційну нерухомість нашої компанії.

“Дякуючи Богу, дякуючи такій гарній та дуже поважній людині як Микола Филюк, ми відкриваємо перший в місті супермаркет. Так склалося, що далі Хмельницька по Україні ми не заходили. А з Миколою Филюком ми знайшли спільну мову, домовилися, і сьогодні ви побачите результат… Щиро дякую “Спілці забудівників” – компанії, що показала свою душу та душу Івано-Франківська. А ми сподіваємося, що показали душу Одеси”, – поділився Сергій Боднарчук, співвласник мережі супермаркетів “Таврія В”.

Він анонсував, що в планах мережі до кінця року відкрити другий в місті супермаркет на території житлового району “Княгинин” – ще одному об’єкті нашої компанії.

Під час відкриття центру відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних сил України.

Зазначимо, що торговий центр “Київський” стане важливою складовою житлового комплексу та культурно-відпочинковою зоною для всього міста, адже він містить максимально широке коло товарів та послуг, що задовольнять потреби кожного покупця. Основними напрямками центру є: аптеки, оптики, магазини з одягом, побутовою технікою, ювелірними виробами, побутова хімія, товари народного споживання, дитячі кімнати, кафе, ресторан та освітні заклади. 

Будівельна компанія “Спілка забудівників” – будуємо з думкою про майбутнє.