Повернутися до всіх новин

2024-03-06

Огляд комерційної нерухомості: у ЖР “Княгинин” відбулась виїзна нарада

Огляд комерційної нерухомості: у ЖР “Княгинин” відбулась виїзна нарада. Шостого березня керівництво та інженерно-технологічний склад будівельної компанії “Спілка забудівників” провели виїзну нараду щодо комерційної нерухомості житлового району “Княгинин”.

Оглянули вільні приміщення у будинках І та II черги, зокрема у внутрішньому дворі 5-6 корпусів та вздовж Бульвару Молоді. 

Ми прагнемо створювати інноваційні та комфортні простори для наших покупців. І у результаті сьогоднішньої наради переконались, що комерція вже остаточно готова до продажу. Приміщення, які ми оглянули, відзначаються своєю функціональністю, простором та можливістю креативного планування, що дозволяє облаштувати їх для різних видів підприємницької діяльності.

Доступний вибір комерції площею від 40,5 м² до 124,7 м².

Придбання комерційної нерухомості у житловому районі “Княгинин” – це вигідна інвестиція, яка об’єднує в собі зручну локацію та високий потенціал для розвитку бізнесу. Завдяки якісному плануванню та інфраструктурі, ці приміщення ідеально підходять для магазинів, закладів харчування чи офісів, забезпечуючи власникам стабільний дохід.

Крім того, житловий район активно розбудовується і розвивається, а власники квартир систематично заселяються та роблять ремонти. Тож він ідеально підходить для будь-яких починань!

За детальнішою інформацією телефонуйте у відділ продажу, наші менеджери підберуть комерційне приміщення саме для вашого бізнесу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.
Телеграм: t.me/spilka_zabudivnykiv