Повернутися до всіх новин

2023-12-07

Опалювальна та кондиціонувальна система ТРЦ “Княгинин”

Опалювальна та кондиціонувальна система ТРЦ “Княгинин”. Опалювальна система відіграє ключову роль у функціонуванні будь-якої торгової точки, особливо в холодні місяці року. Відповідно, у теплі пори року необхідна система охолодження. Адже забезпечуючи комфортну температуру, ми створюємо затишне середовище, де відвідувачі можуть приємно проводити час, а підприємства – ефективно працювати.

У нашому ТРЦ “Княгинин” проєктом передбачені системи опалення, кондиціювання та вентиляції. Так, система опалення базується на електричному живленні. 

Обігрів приміщень забезпечують зовнішні блоки опалення – теплові насоси та внутрішні блоки фанкойли, що змонтовані на стелі. 

Днями на першому поверсі комерційних приміщень у тестовому режимі запустили два теплові насоси. Запуск пройшов успішно, тому надалі плануємо запустити ще два.

Зокрема це необхідно для ведення внутрішньо-оздоблювальних робіт. Забезпечення оптимальних умов температури дозволяє швидше та ефективніше виконувати усі роботи.

Таким чином ми забезпечуємо умови для наших підприємців, щоб вони могли розпочати роботу разом з відкриттям нашого ТРЦ, яке відбудеться уже 22 грудня.

Зазначимо, що на випадки вимкнень електроенергії ми передбачили нестаціонарні генератори, які забезпечать функціонування центру. 

Навіть на етапі облаштування, створюємо атмосферу тепла та гостинності! До речі, у нас ще залишилось декілька комерційних приміщень. За детальною інформацією телефонуйте у відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.