Повернутися до всіх новин

2024-05-20

Осередок бізнесу та відпочинку – наш Бульвар Молоді у ЖР “Княгинин”

Осередок бізнесу та відпочинку – наш Бульвар Молоді у ЖР “Княгинин”. Бульвар Молоді – це місце, де зустрічаються соціум, бізнес та відпочинок. Він уже давно став улюбленим місцем для прогулянок, зустрічей та дозвілля серед мешканців житлового району “Княгинин” та жителів усього Івано-Франківська.

Зелена зона з численними лавочками, унікальними композиціями та авторським озелененням створює сприятливу атмосферу для спокійного відпочинку, а різноманітні заклади, що розташовані уздовж Бульвару, приваблюють до нього як відвідувачів, так і підприємців. 

Звідси випливає, що Бульвар Молоді є центром комерційного життя нашого району. Окрім комерційних приміщень, в яких уже успішно функціонує низка підприємств, тут є ще декілька готових до продажу, які підійдуть для започаткування будь-якого виду діяльності.

Наш Бульвар є привабливим місцем для ведення бізнесу завдяки зручному розташуванню, розвиненій інфраструктурі та величезній кількості потенційних покупців. Лише наш район налічуватиме близько 12 000 мешканців і окрім цього він уже приваблює мешканців із сусідніх вулиць. А незабаром на Бульварі ми облаштуємо проїзд з вулиці Княгинин на вулицю Промислову, яка відкриє доступ до Бульвару для ще восьми тисяч людей. Це, своєю чергою, іще збільшить досі велику кількість потенційних відвідувачів закладів.

Зазначимо, що розвиток комерції на Бульварі Молоді сприяє створенню нових робочих місць, підвищенню економічної активності міста та якості життя наших мешканців. Отже, він є важливим осередком, що приносить користь для багатьох сфер – від маленьких підприємців до великих інвесторів, від місцевих жителів до гостей міста.

За інформацією про актуальні планування комерційних приміщень телефонуйте у відділ продажу за номерами:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777