Повернутися до всіх новин

2023-11-28

Освіта як одна зі складових розвитку соціальної сфери наших житлових районів

Освіта як одна зі складових розвитку соціальної сфери наших житлових районів. Пріоритетним у роботі будівельної компанії “Спілка забудівників” є питання соціального й інфраструктурного розвитку житлових об’єктів. Ми не лише будуємо надійні будинки, ми формуємо сучасне середовище з ідеальними умовами для проживання. 

Розвиваючи соціальну та громадську сфери наших районів, ми працюємо для людей та їхнього добробуту! Так, окрім базових складових, необхідних для самодостатності об’єктів, тут реалізовані якісні освітні заклади, торгові та торгово-розважальні центри.

Розповідаємо детальніше про кожну складову! Розпочнемо з освіти.

У кожному нашому комплексі ми реалізовуємо освітні заклади, які створюють єдину систему виховання дітей, – кращу в усьому регіоні. Кожен наш заклад об’єднує інновації та комфорт, надаючи молодому поколінню можливість розвиватися в найкращих умовах. 

Так, на території ЖК “Зелений двір” та ЖК “Центральний” відкрита мережа дошкільних навчальних закладів “Вулик” з персоналізованою системою навчання. У ЖР “Княгинин” функціонує приватна гімназія “Крила”, де діють початкові класи та запущений пілотний проєкт – PreSchool для дошкільнят. 

А цього року на території ЖК “Містечко Центральне” відкрилась приватна гімназія “Крила”, розрахована на старші класи. Це освітній заклад з поглибленим вивченням іноземної мови та STEM-підходом до навчання. Для гімназистів тут облаштували: сучасні просторі навчальні класи, інтерактивні панелі, мультимедійні проєктори, великий спортивний зал, дворівневу бібліотеку, ліфт для людей з інвалідністю, конференц-зал, власну кухню з професійним обладнанням, школу танців та закриту територію, обладнану найсучаснішою системою охорони й відеоспостереження.

Отож, наша місія не обмежується лише створенням привабливого житлового середовища. Ми будуємо щасливе майбутнє для вас та ваших дітей!