Повернутися до всіх новин

2023-04-14

Озеленення другого двору

Озеленення другого двору. При плануванні середовища своїх житлових об’єктів, важливим компонентом для будівельної компанії “Спілка забудівників” є його озеленення.

У Чистий четвер напередодні Великодня ми провели озеленення другого двору у житловому районі “Княгинин”. Це закритий від автотранспорту двір, з усім необхідним для активного дозвілля, який зовсім скоро стане улюбленим місцем відпочинку для усієї сім’ї.

Він став ще затишнішим, адже тепер тут ростуть декілька десятків вічнозелених рослин та квітів: 

Кипарисник, Тис, Туї смарагд, Ялівець козацький, Ялівець стрікта, різновид хвойних кон, Ялівець голд кон; кущ: Лавровишня, Магонія, Вейгела, Форзиція, Юка, Спірея, Барбарис; багато видів троянд та бузка, Флокс, трава Осока; Сакура Аманогава, Оцтове дерево, Гібіскус, Японська верба.

Озеленені зони не лише створюють затишок у дворі, але й знижують рівень забруднення повітря, покращують мікроклімат та зменшують температуру в літні місяці. Для мешканців району зелені зони створюють сприятливе середовище для відпочинку, відновлення енергії та відчуття загального добробуту. 

БК “Спілка забудівників” – створюємо комфортний простір для життя у найменших деталях. За інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте у відідл продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.