Повернутися до всіх новин

2024-02-20

Пам’ятаємо наших Героїв

Пам’ятаємо наших Героїв. Століттями Україна бореться за свої Волю і Незалежність. Сьогодні минає 10 річниця розв’язаної російською федерацією війни проти нашої країни. Також Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної сотні – людей, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє.  

На превеликий жаль, уже 11 будівельників будівельної компанії “Спілка забудівників” полягли на полі бою, захищаючи територіальну цілісність свої держави.

Це величезна втрата для всіх нас… Ми пам’ятаємо кожного Героя, кожного будівельника та вшановуємо їхню пам’ять. Ми завжди шануватимемо подвиг наших колег, які віддали за нескореність України найцінніше! Герої не вмирають, поки живе память про них. Вічна пам’ять і слава всім, хто поклав життя за волю, за Незалежність і свободу України! 

З початку повномасштабного вторгнення наша будівельна компанія зробила неабиякий внесок у наближення перемоги. З перших днів ми допомагали внутрішньо перемішеним особам, надавали житло, кошти та працевлаштовували їх. Ми відправляємо на фронт гуманітарну допомогу, автомобілі, фінансово підтримуємо мобільні групи для захисту українського неба та постійно проводимо благодійні заходи зі збору коштів на підтримку ЗСУ.

Також надаємо необхідну допомогу нашим будівельникам, які зараз у лавах Збройних сил України. Разом – до спільної перемоги!