Повернутися до всіх новин

2023-10-02

Патріотичне козацьке свято у ТЦ “Київський” до дня Покрови

Патріотичне козацьке свято у ТЦ “Київський” до дня Покрови. Ще один тиждень завершився неймовірним святом для дітей у нашому торговому центрі “Київський”. 1 жовтня на мешканців та гостей ЖК “Містечко Центральне” чекало справжнє козацьке свято з безліччю забав.

Дітки разом з козаком Граєм та гуцулкою Ксенею побували на запальній українській вечірці з тематичними конкурсами, а потім – вирушили у козацький похід! 

Під час патріотичних конкурсів та ігор дітки вразили всіх своєю обізнаністю про нашу державу. Попри свій маленький вік, вони показали міцні національну свідомість та патріотизм! Вони з легкістю відповідали на всі запитання козака й гуцулки про українське козацтво, літературу та культуру, знали усі українські пісні й щосили танцювали під них! Опісля кожен отримав заслужену порцію попкорну від нашого солодкого спонсора – супермаркету Таврія В.

На нашому заході усі поринули в атмосферу українського національного духу, а прекрасний музичний супровід забезпечила солістка обласної філармонії Оксана Романюк.

Дякуємо усім, хто прийшов! Чекаємо вас цієї неділі на черговому нашому святі за адресою вул. Височана, 18. Усі деталі – згодом!