Повернутися до всіх новин

2023-04-07

Переваги трикімнатних квартир

Переваги трикімнатних квартир. Бажаєте придбати квартиру від будівельної компанії “Спілка забудівників”, але не можете визначитись скільки саме кімнат вам потрібно?

Розповідаємо про переваги наших трикімнатних квартир, які є максимально функціональними. Для них передбачені зручні планування, які дозволяють використати увесь простір з користю!

Загалом наявність третьої кімнати дозволяє облаштувати гостьову кімнату, кабінет, зону для занять спортом чи відпочинку. Однак, якщо у вас велика сім’я і всі кімнати використовуються для батьків та дітей, то в якості гостьової ідеально підійде кухня. Вона доволі простора і тут легко розмітяться не тільки необхідні кухонні меблі, а й великий стіл та навіть м’які диванчики.

Важливим є те, що кожна наша трійка має містку гардеробну, а прихожі дозволяють розмістити шафу-купе, не втрачаючи важливий простір. А ще, для зручності членів сімей, у кожній квартирі розділений санвузол. 

Також заплановані дві та більше лоджії. А це – додатковий простір для робочого кабінету чи зони релаксу. Крім того, лоджія з панорамними вікнами дає більше світла та затишку для вашого житла. 

Доступні квартири від 84 до 86 м² у житловому комплексі “Містечко Центральне” та від 83 до 92 м² у житловому районі “Княгинин”. Для кожної з них ми передбачили планування, які дають можливість облаштувати ідеальне житло для себе. 

Обирайте надійного забудовника! Телефонуйте у відділ продажу за номерами:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.