Повернутися до всіх новин

2023-05-05

Планове будівництво 38 корпусу

Планове будівництво 38 корпусу. Завершуємо тиждень черговими здобутками! 5 травня на території житлового району “Княгинин”, що споруджує надійна будівельна компанія “Спілка забудівників” розпочалося будівництво ще одного будинку.

З самого ранку будівельники приступили до закладання наріжного каменю 38 корпусу й планують завершити роботу протягом дня. Детальніше у відеоролику!

Це вже другий будинок, зведення якого розпочалося упродовж двох тижнів. Це свідчить про те, що компанія впевнено рухається вперед, а незабаром у районі з’являться ще сотні квартир.

Житловий район “Княгинин” є молодим та перспективним районом. Сучасний підхід до будівництва, наявність підземних паркінгів, приватного освітнього закладу, відсутність автомобілів у дворах та будівництво сучасного ТРЦ виділяють його серед інших комплексів.

БК “Спілка забудівників” – будуємо якісно та з думкою про майбутніх мешканців! Обирайте надійного забудовника – за інформацією про актуальні планування квартир звертайтесь у відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.