Повернутися до всіх новин

2023-07-05

Планування, що не потребують конструктивного втручання

Планування, що не потребують конструктивного втручання. Будівельна компанія “Спілка забудівників” вивела концепцію зручності житла на новий рівень. Наші планування квартир є функціональними та не потребують ніякого конструктивного втручання.

Наші менеджери проводять детальні консультації з покупцями, щоб зрозуміти їх бачення ідеального житла. Так, за тривалий час роботи ми вивчили їх запити й тепер ретельно проєктуємо квартири, щоб мінімізувати потребу додаткових будівельних робіт для власників.

Ми створюємо зручні та оптимальні планування квартир, які повністю підходять майбутнім мешканцям. До прикладу, останнім часом значний попит мають однокімнатні квартири з більшою за площею кухнею, а двокімнатні – з компактною гардеробною у спальні та просторими лоджіями з кухні і вітальні.

З нами мешканцям не доводиться займатись зайвим переплануванням, адже ми створюємо житло, що задовольняє потреби кожного покупця! За інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте у відділ продажу ЖР “Княгинин” та ЖК “Містечко Центральне”:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
📍 м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.