Повернутися до всіх новин

2023-08-21

Початок будівництва чергового будинку у ЖР “Княгинин”

Початок будівництва чергового будинку у ЖР “Княгинин”. Розпочинаємо тиждень з чергових досягнень! 21 серпня на території житлового району “Княгинин” від будівельної компанії “Спілка забудівників” розпочалося будівництво ще одного будинку.

Наші фахівці приступили до бетонування фундаментної плити 35 корпусу. Уже з самого ранку на будівельному майданчику кипить робота, адже будівельники запланували завершити бетонування протягом дня. 

Зазначимо, що це вже третій будинок, зведення якого ми розпочали за останній місяць. Проєкт нового будинку передбачає сучасний дизайн, використання якісних матеріалів, а також зручне планування квартир, що враховує потреби майбутніх мешканців.

Завдяки сучасному підходу до будівництва, наявності на території приватного освітнього закладу, різноманітних магазинів, підземних паркінгів, відсутності автомобілів у дворах та активному будівництву сучасного ТРЦ, ЖР “Княгинин” значно виділяється на тлі інших комплексів. Очевидно, що цей район є відмінним варіантом для створення вашої життєвої історії!

Чекаємо на вас у відділі продажу або ж телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.