Повернутися до всіх новин

2024-05-30

Презентація проєкту “Живі. Люди-Герої” у приватній гімназії “Крила”

Презентація проєкту “Живі. Люди-Герої” у приватній гімназії “Крила”. 29 травня у приватній гімназії «Крила», будівництво та реалізацію якої виконала будівельна компанія “Спілка забудівників”, відбулась презентація проєкту «Живі. Люди-Герої».

Його мета – розповісти про загиблих воїнів не лише як про захисників нашої країни, але й показати їхні життя до війни. 

Понад три місяці гімназисти 5-8 класів досліджували історії воїнів, збирали інформацію від їхніх родичів та записували з ними інтерв’ю. Усе – щоб відтворити повну картину того, якими були ці люди в мирний час.

Надзвичайно пишаємося нашими дітками! Вони проробили кропітку працю, щоб показати відеоісторію трьох Героїв – Василя Шаламая, Павла Василіва та Володимира Витошка.  

Ця презентація є важливим кроком у збереженні пам’яті про наших Героїв. Дуже важко усвідомлювати, що гине цвіт нашої української нації. А серед полеглих – уже 11 працівників нашої будівельної компанії…

Пишаємось, що реалізована нами освітня установа, підтримує і розвиває в учнів патріотичні та моральні цінності. Ми переконані, що комфортні та сучасні умови навчання сприяють творчому і духовному розвитку молодого покоління. 

Приватна гімназія “Крила” є яскравим прикладом того, як поєднання якісного будівництва та інноваційних освітніх програм може створити унікальне середовище для виховання майбутнього нашої країни.

До речі, відеоролики про кожного Героя можна переглянути на YouTube каналі приватної гімназії “Крила”.