Повернутися до всіх новин

2024-01-05

Продаж комерційних приміщень ТРЦ “Княгинин”

Продаж комерційних приміщень ТРЦ “Княгинин”. Інвестуйте у своє майбутнє у нашому торгово-розважальному центрі! Відкриття ТРЦ “Княгинин” створює нові можливості для досягнення успіху в молодому та перспективному районі від будівельної компанії “Спілка забудівників”.

Однією з ключових переваг цього торгового центру є його стратегічне розташування, яке гарантує великий потік клієнтів. Розташований у престижному житловому районі, цей центр стає все привабливішим для людей. З новим супермаркетом та зоною відпочинку, він вже став епіцентром соціального життя – тут успішно функціонує доволі новий для міста супермаркет всеукраїнської мережі “Таврія В”, а власники комерційних приміщень роблять перші кроки щодо запуску своєї справи!

Пропонуємо різні варіанти для вашої комерційної діяльності. На першому поверсі доступна комерція, площею: 55,9 м², 57,9 м², 59,3 м² та 92,2 м². На другому й третьому поверхах – від 33 м² до 130 м².

Облаштовуючи ТРЦ, ми запланували безліч переваг для мешканців та гостей міста. Зокрема, центр обладнаний гостьовими паркувальними зонами та технологіями, що забезпечать доступність і безпеку для всіх його відвідувачів.

Нагадуємо, до 29 лютого 2024 року тривають святкові знижки на комерційні приміщення.

Не пропустіть свій шанс на вдале інвестування та успіх! За інформацію щодо вільних приміщень телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.