Повернутися до всіх новин

2023-10-03

Продаж комерції ТРЦ “Княгинин” (відео)

Продаж комерції ТРЦ “Княгинин” (відео). Зовсім скоро у житловому районі “Княгинин” запрацює сучасний торгово-розважальний центр, будівництво якого уже на завершальній стадії.

З 1 жовтня стартував продаж комерційних приміщень центру, а його відкриття заплановане напередодні Різдва – 20 грудня цього року.

Наш ТРЦ “Княгинин” має багато можливостей для вашого бізнесу. Значна частина першого поверху відведена великому супермаркету всеукраїнської мережі “Таврія В”. Другий і третій поверхи призначені для бутиків, а четвертий – для закладів харчування та розваг. 

Найкраща пропозиція – комерційне приміщення площею понад 800 м², що розташоване на першому поверсі центру, поруч з “Таврією В”. Також доступні приміщення на другому й третьому поверхах, площею від 30 м² до 220 м².

Зауважимо, що потенційних клієнтів буде дуже багато, адже лише на території ЖР “Княгинин” мешкатиме понад 12 тисяч людей.

Крім того, придбання комерційного приміщення є вигідним інвестиційним рішенням, адже вартість нерухомості постійно зростає!

Детальніше про розвиток нашого центру – у відео.

Телефонуйте, наші менеджери підберуть ідеальне приміщення саме для вашого бізнесу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.