Повернутися до всіх новин

2024-06-18

Професія будівельника очима дітей – наші фахівці на Ярмарку професій у приватній гімназії “Крила”

Професія будівельника очима дітей – наші фахівці на Ярмарку професій у приватній гімназії “Крила”. Робіт багато, а професія одна… І це – професія будівельника! Сьогодні фахівці будівельної компанії “Спілка забудівників” побували у приватній гімназії “Крила”.

Їх запросили на ярмарок професій, щоб розповісти про важливість професії будівельника. Так, про специфіку своєї роботи діткам розповіли муляр, зварювальник, електрик, сантехнік та маляр.

Їхні професії охоплюють широкий спектр навичок і знань, без яких неможливе будівництво та підтримка сучасних будівель. І це люди, без яких не було б гімназії “Крила”, адже її будівництво та реалізацію виконала наша будівельна компанія.

Наші фахівці розповіли діткам про процес будівництва гімназії, будинків, техніку безпеки та охоче відповідали на запитання. А їх було чимало, адже дітки уважно слухали та були надзвичайно активними!

Муляр показав дітям, як класти цеглу, зварювальник розповів про важливість міцних з’єднань металевих конструкцій, електрик пояснив основи безпечної роботи з електрикою, сантехнік продемонстрував, як важливо мати надійну систему водопостачання, а маляр – поділився вміннями фарбування стін.

Наприкінці заходу вихованці гімназії мали можливість спробувати себе у тій чи іншій професії та разом з будівельниками створили плакати, які залишились нам на згадку.