Повернутися до всіх новин

2024-04-02

Простір відпочинку та дозвілля – у нашому ТРЦ “Княгинин”

Простір відпочинку та дозвілля – у нашому ТРЦ “Княгинин”. Особливістю торгово-розважального центру “Княгинин” є його унікальна концепція, орієнтована на задоволення потреб кожного відвідувача.

Так, на четвертому поверсі запланована зона відпочинку та дозвілля, передбачена як для дорослих, так і наймолодших гостей центру. Тут будуть представлені інтерактивні дитячі кімнати, затишні лаунж-зони, кав’ярні та ресторани.

Розміщення розважальних зон на верхньому поверсі створює відчуття простору й відкритості. А великі панорамні вікна не тільки заповнюють приміщення природним світлом, але й відкривають чарівні краєвиди на наше місто.

Дитячі кімнати дозволяють батькам відпочити від рутини, а для діток – це величезний світ ігор, розвиваючих активностей та різноманітних майстер-класів. Затишні лаунж-зони, кафе та ресторани пропонують ідеальне місце для релаксації, задоволення гастрономічних потреб та спілкування з друзями й родиною – саме те, що потрібно у сучасному швидкоплинному темпі життя.

Такий підхід до організації простору сприяє створенню спільноти відвідувачів, які повертатимуться сюди знову й знову за позитивними емоціями та новими враженнями. 

Нагадуємо, що на купівлю нашої нерухомості діє спеціальна пропозиція. На четвертому поверсі доступні площі – від 46  м² до 130  м². 

Долучайтесь до розвитку нашого ТРЦ “Княгинин”! Телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.