Повернутися до всіх новин

2023-02-13

Придбання нерухомості – інвестиція у ваше майбутнє

Придбання нерухомості – інвестиція у ваше майбутнє. Ринок нерухомості є відмінним майданчиком для вкладення своїх коштів.

Так, хорошим інструментом для отримання доходу є інвестиція в нерухомість надійної будівельної компанії “Спілка забудівників”.

Якщо ви досі не впевнені, чи варто вкладати кошти в об’єкти нашої нерухомості, наводимо вам декілька аргументів! Почнемо з того, що це дуже надійно. Як правило, саме на нерухомість завжди є попит, а її вартість постійно зростає. По-друге, вона завжди дає прибуток, адже будь-який об’єкт нерухомості можна здавати в оренду та отримувати постійний пасивний дохід.

Тобто це найстабільніша інвестиція, яка дає можливість безпечно вкласти свої кошти та не лише зберегти накопичення, а й примножити їх.

А запорукою вашого успіху стане надійний забудовник – тобто ми! БК “Спілка забудівників” зводить комфортні містечка з власною розвиненою інфраструктурою в центрі Івано-Франківська. Ми є успішною та надійною компанією з 19-річним досвідом роботи на ринку нерухомості.

Обирайте свою квартиру або комерційне приміщення вже зараз! За інформацією про вартість та актуальні планування телефонуйте у відділ продажу житлового комплексу “Містечко Центральне” та житлового району “Княгинин”:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.