Повернутися до всіх новин

2023-12-22

Реалізація грандіозного проєкту: 22 грудня запрацював ТРЦ “Княгинин”

Реалізація грандіозного проєкту: 22 грудня запрацював ТРЦ “Княгинин”. Напередодні Різдва творимо святкову атмосферу! 22 грудня в Івано-Франківську відбулось відкриття торгово-розважального центру “Княгинин” – грандіозного проєкту, який реалізувала будівельна компанія “Спілка забудівників”.

“Цей ТРЦ “Княгинин” збудований у рекордні терміни. Ми доклали максимум зусиль, щоб збудувати й відкрити таку ексклюзивну споруду. Ми переконані, що він буде яскравим та улюбленим місцем для покупок і відпочинку серед жителів нашого міста. А візитним об’єктом відпочинку стане кафе-ресторан “На терасі”, – зазначає голова правління компанії Микола Филюк.

Під час відкриття центру відбувся благодійний захід на підтримку Збройних сил України. У рамках дійства провели різдвяну програму за участі аніматорів, молодіжного хору “Осанна” та солістки обласної філармонії Оксани Романюк.

Одночасно з центром відкрився супермаркет всеукраїнської мережі супермаркетів “Таврія В”.

“Це вже у нас другий проєкт в Івано-Франківську. Тут титанічна праця зроблена. Хлопці й дівчата нашої “Таврії В” за тиждень зробили те, що робиться за місяці… Хочу висловити вдячність компанії-партнеру “Спілка забудівників”, особисто Миколі Федоровичу і всій команді працівників, які зробили цю працю з відкриття нашого магазину… І у нас зі “Спілкою забудівників” є домовленості і про подальший розвиток міста”, – говорить Сергій Боднарчук, співвласник мережі супермаркетів “Таврія В”.

ТРЦ “Княгинин” – це багатофункціональний чотириповерховий простір, площею понад 8000 м², у якому розмістяться супермаркет, магазини відомих брендів та розваги для всієї родини. Так, перший поверх центру відведений під супермаркет та фітнес-центр, другий і третій поверхи призначені для бутиків, а четвертий – для закладів харчування та розваг. 

Наш ТРЦ обладнаний технологіями, що забезпечать доступність і безпеку для всіх його відвідувачів, та гостьовими паркувальними зонами.

Будівельна компанія “Спілка забудівників” – будуємо з думкою про майбутнє.