Повернутися до всіх новин

2024-05-16

Роботи з благоустрою у ЖР “Княгинин”

Роботи з благоустрою у ЖР “Княгинин”. Нещодавно у житловому районі “Княгинин” розпочались роботи з благоустрою території біля 13 корпусу, що розташований по вулиці Княгинин.

Наші будівельники проводять підготовчі роботи до укладення бруківки та облаштовують бордюр між проїзною частиною та майбутнім тротуаром.

Паралельно ведуться фасадні роботи, завершальні внутрішні оздоблювальні роботи та облаштування комерційних приміщень 13 корпусу.

Робота з благоустрою є важливим кроком, що впливає на зручність для пішоходів та зовнішній вигляд району. Тож, незабаром тут з’являться тротуар, зелена зона та велодоріжка. А наш район у межах вулиці “Княгинин” набуде завершеного вигляду! Адже серед усіх корпусів, що розташовані від Бульвару Молоді до ТРЦ “Княгинин”, 13 корпус є завершальним для формування пішохідної частини та загального вигляду будинків.

Ми продумали все до деталей для комфортного проживання майбутніх мешканців! За інформацією про актуальні планування квартир та комерційних приміщень телефонуйте за номерами:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.
Телеграм: t.me/spilka_zabudivnykiv