Повернутися до всіх новин

2023-04-20

Розбудова житлового комплексу “Містечко Центральне” після свят

Розбудова житлового комплексу “Містечко Центральне” після свят. Після Великодніх свят будівельна компанія “Спілка забудівників” з новими силами приступила до будівництва вашого майбутнього житла у житловому комплексі “Містечко Центральне”.

Наразі тут триває зведення останніх 13, 16, 17, 18 та 19 секцій, ведуться штукатурні роботи на 13, 14, 15 секціях, монтаж вікон на 13 секції, фасадні роботи – на 14 секції.

Паралельно ведеться будівництво гаражів та нового приміщення власного ЖЕО напроти 13-14 секцій. Продовжується будівництво паркінгу №4, зокрема виставляються маяки для залиття основи верхньої частини паркінгу, яка слугуватиме відпочинковою зоною. Також ведуться роботи по благоустрою четвертого двору. 

Вперше в Івано-Франківську на двох об’єктах ми будуємо резервуари чистої води для безперебійного водопостачання будинків в години пік. Зараз тут проводяться роботи для запуску резервуара в експлуатацію – оздоблення фасаду насосної підстанції та монтаж інженерного обладнання у резервуарі. На черзі – роботи по благоустрою території 38-20 секцій. 

БК “Спілка забудівників” – будуємо з думкою про майбутніх мешканців! За інформацією про вартість та планування квартир звертайтесь у відділ продажу:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.