Повернутися до всіх новин

2024-05-27

Щоденний догляд за зеленими зонами – запорука естетичного вигляду житлових об’єктів

Щоденний догляд за зеленими зонами – запорука естетичного вигляду житлових об’єктів. Не втомлюємося нагадувати вам, що рівень озеленення житлових об’єктів будівельної компанії “Спілка забудівників” є одним з кращих в Івано-Франківську.

І сьогодні розповідаємо вам завдяки чиїй праці наші комплекси відзначаються доглянутими ландшафтами. Наша садівниця Ірина вкладає всю свою майстерність у створення унікальних зелених просторів. День у день вона доглядає за клумбами, обрізає дерева, поливає усі рослини та ретельно підбирає їх, враховуючи кліматичні особливості.

Результати її кропіткої праці видно на кожному кроці – наші квітники та дерева завжди в ідеальному стані, незалежно від пори року. А з початком теплого періоду – наш район розцвів!

Ці зони з величезним різноманіттям флори стали приємним та затишним середовищем для відпочинку, ігор на свіжому повітрі та зустрічей з друзями. Тож ми переконані, що зелена зона – це не просто окраса наших комплексів, а й запорука комфортного та здорового життя для усіх мешканців.

БК “Спілка забудівників” – створюємо комфортний простір для життя у найменших деталях!