Повернутися до всіх новин

2023-05-03

Сканування обличчя та датчики руху: система безпеки у наших будинках

Сканування обличчя та датчики руху: система безпеки у наших будинках. Важливим питанням для будівельної компанії “Спілка забудівників” є забезпечення високих стандартів безпеки для всіх наших мешканців.

Саме тому ми вирішили перейти на більш сучасну та функціональнішу домофонну систему, встановлення якої нам забезпечує фахівець служби охорони СБ-Легіон Володимир, який переїхав до Івано-Франківська з Маріуполя. Він працює на ринку охоронної системи вже понад 10 років і його технологічний ресурс дещо вищий за наявні в місті.

Так, у кожній домофонній панелі при вході в під’їзд знаходиться камера відеонагляду, яка при запиті мешканців, може здійснювати цілодобовий запис. За допомогою цієї відеокамери, навіть у темну пору доби, мешканці можуть потрапити в під’їзд, сканувавши своє обличчя.

Також кожен мешканець може поставити собі у квартирі планшетну панель, на якій відображатиметься відеозапис входу в під’їзд. А якщо хтось набере номер квартири з вулиці, до власника надходитиме ще й телефонний дзвінок, який він може прийняти з будь-якого місця, де є інтернет. Система дозволяє не лише поговорити з цією людиною, але й бачити її по відео.

Звичайно, є можливість доступу у під’їзд за допомогою таблетки-ключа. Але слід відзначити, що вони зашифровані і їх не можливо скопіювати. Також важливо, що при вимкнені електроенергії домофонна система працюватиме ще близько доби. 

Крім того, у власників квартир є можливість поставити своє помешкання під охорону. Бажаючим варто звертатися у відділ продажу і наші партнери забезпечать безкоштовний монтаж обладнання. Вони встановлять спеціальні датчики з базового набору, які реагують на проникнення у житло, й подають сигнал власнику та на централізований пункт охорони. 

БК “Спілка забудівників” прагне забезпечити максимальний комфорт та безпеку своїх мешканців! За інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте у відділ продажу житлового району “Княгинин” та житлового комплексу “Містечко Центральне”:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.