Повернутися до всіх новин

2023-11-20

Скарби та мумії: у ТЦ “Київський” відбулося Піратське шоу

Скарби та мумії: у ТЦ “Київський” відбулося Піратське шоу. “Хай живе скарб!”. Саме так звучить девіз вчорашнього Піратського свята, яке пройшло у нашому торговому центрі “Київський”. Цей вечір відвідувачі центру провели зі справжніми піратками Мері та Грейс.

Маленькі гості не тільки насолоджувалися шоу, а й брали активну участь у святі. Дітки пройшли посвяту у пірати та склали відповідну клятву! 

Далі маленькі пірати вирушили у захоплюючий пригодницький шлях, де на них чекали різноманітні ігри й конкурси. Дітлахи проходили різні естафети та разом створювали мумії. І, звичайно, головною метою цієї подорожі стали скарби!

Після веселощів, кожен маленький відвідувач отримав заслужену порцію солодкої вати. А для дорослих свято забезпечила Ольга Майхрович та її неймовірний музичний супровід.

Дійство відбулося за підтримки магазину дизайнерського жіночого одягу “Зося”, мережі супермаркетів “Таврія В”, магазину гаджетів “Televik” та клініки сімейної “Федорин”. 

Завдяки таким заходам наш центр став не тільки місцем для покупок, але й локацією веселощів та незабутніх емоцій для усіх відвідувачів. Отож, чекаємо вас та ваших друзів на нашому наступному недільному святі. До зустрічі у ТЦ “Київський”!