Повернутися до всіх новин

2024-06-01

Спекотні знижки на квартири та комерційні приміщення в Івано-Франківську

Спекотні знижки на квартири та комерційні приміщення в Івано-Франківську. Справжнє літо – це відпочинок на терасі власної дворівневої квартири, це пікніки на терасі або біля річки, що знаходиться всього за 5 хвилин від дому, це дозвілля з друзями у закладах, що розташовані на території. Це – проживання у житловому районі “Княгинин” від будівельної компанії “Спілка забудівників”.

І цей літній сезон ми розпочинаємо зі спекотних знижок на квартири та комерційні приміщення у житловому районі “Княгинин” та комерційну нерухомість у житловому комплексі “Містечко Центральне”!

Пропонуємо 5%, 7%, 10% знижки на квартири та комерційні приміщення.

Наші житлові об’єкти – це самодостатні містечка, що розташовані в центральних локаціях Івано-Франківська. Вони мають власну розвинену інфраструктуру – на території розташовані освітні заклади, торгові центри, дитячі кімнати, медичні заклади, підземні паркінги, сучасні ігрові майданчики й відпочинкові зони, різноманітні кафе й магазини та інші необхідні сервіси.

Доступний широкий вибір зручних планувань одно, дво, трикімнатних та дворівневих квартир з власними терасами у житловому районі “Княгинин”.

А для підприємців ми забезпечили всі необхідні умови для успішного ведення бізнесу. Доступні:

Літня пропозиція діє до 31 серпня 2024 року.

Залишайте заявку на зворотній дзвінок за допомогою кнопки “Замовити дзвінок” у будь-який час доби і наш менеджер зателефонує Вам у робочий час та проконсультує з питань наявних площ та планувань квартир і комерційної нерухомості, актуальних цін з урахуванням діючих знижок та умов розтермінування:

Замовити дзвінок

За детальною інформацією телефонуйте, наші менеджери підберуть ідеальну квартиру чи комерцію саме для вас:

м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44:
+380 96 2000 777+380 97 2000 777

м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18:
+38 050 087 77 77