Повернутися до всіх новин

2023-05-31

Співпраця з фахівцями з нерухомості по ТЦ “Київський”

Співпраця з фахівцями з нерухомості по ТЦ “Київський”. 31 травня у торговому центрі “Київський”, що розташований у житловому комплексі “Містечко Центральне”, керівництво будівельної компанії “Спілка забудівників” зустрілося з місцевими фахівцями з продажу нерухомості.

Під час зустрічі присутні обговорили успішну діяльність нашої будівельної компанії. Попри всі труднощі, ми впевнено будуємо не тільки житло та торгові центри, але й плани на майбутнє! Так, до Дня Незалежності ми відкриємо ТЦ “Київський”, а його родзинкою стане нова для міста всеукраїнська мережа супермаркетів “Таврія В”. 

Саме запуск центру став основною темою сьогоднішньої зустрічі. Так, керівник управління з продажу житла Тарас Лутчин, поділився з присутніми нашим баченням щодо діяльності майбутніх підприємств центру. Для нас важливо, щоб тут був різноманітний набір послуг та товарів, який би повністю задовольняв увесь комплекс потреб покупців.

Своєю чергою директор ЖЕО “Спілка комфорт” Андрій Гуйдаш запевнив, що торговий центр уже повністю готовий до експлуатації. Він детальніше розповів про системи кондиціонування повітря, комунікації, підземний і наземний паркінги центру та системи безпеки – цілодобову охорону й відеонагляд.

Наразі у центрі вже функціонує аптека, а деякі підприємці облаштовують приміщення для своєї діяльності. Крім того, доступні оренда приміщень площею від 42 м² до 90 м² та придбання нерухомості – від 42 м² до 260 м². 

Бажаєте придбати чи взяти в оренду комерційне приміщення? За детальнішою інформацією звертайтесь у наш відділ продажу:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.