Повернутися до всіх новин

2023-12-11

Справжня казка та улюблені герої: у ТЦ “Київський” відбулось зимове свято

Справжня казка та улюблені герої: у ТЦ “Київський” відбулось зимове свято. Позаду ще один неймовірний вечір у торговому центрі “Київський”. 10 грудня наші гості поринули у справжню зимову казку, а сам центр наповнився атмосферою чарівності та святковості. Усе – завдяки дитячому зимовому шоу.

Дітки та дорослі зустрілись з улюбленими казковими персонажами лисичкою та сніговиком, які подарували всім веселощі і новорічний настрій.

Малеча разом з аніматорами грала в різноманітні тематичні ігри, танцювала під час рухливих композицій та разом вирушила у подорож, перетворившись на потяг. Також кожен мав нагоду помріяти під час проходження новорічного порталу бажань.

А ще, дітлахи виконували віршики та новорічні пісні. Одним словом – створювали справжній передріздвяний і передноворічний настрій. Тепер вони всі в очікуванні різдвяного дива, яке невпинно наближається.

Ну і як без подарунків! Присутні отримали по порції безкоштовного попкорну та сертифікати від наших спонсорів. А прикрасив свято музичний супровід від Олега Майхровича.

Захід проводився за підтримки мережі супермаркетів “Таврія В” та мережі магазинів чистоти й догляду “Чистенько”.

Крім того, наш магазин квітів “Lale” провів благодійний аукціон з продажу квіткових букетів. Усі виручені кошти передали на підтримку ЗСУ.

Традиційно, ми вже плануємо проведення наступного сімейного заходу. Усі деталі – згодом.