Повернутися до всіх новин

2024-05-14

Старт будівництва VI черги житлового району “Княгинин”

Старт будівництва VI черги житлового району “Княгинин”. У житловому районі “Княгинин” від надійної будівельної компанії “Спілка забудівників” стартувало будівництво будинків VI черги – останньої черги з розбудови району.

Декілька тижнів тому наші будівельники розпочали зведеня 29 корпусу, де наразі триває формування комерційних приміщень цокольного поверху. 

Також активно ведеться розробка котлованів корпусів 30, 31, 32, 33.

З кожним новим будинком ми наближаємось до реалізації нашої головної мети – створення ідеального простору для вашого комфортного проживання! 

Завдяки сучасному підходу до будівництва, наявності на території приватного освітнього закладу, ТРЦ, різноманітних магазинів та закладів, підземних паркінгів та відсутності автомобілів у дворах, ЖР “Княгинин” значно виділяється на тлі інших комплексів. А наша команда працює з великим запалом, щоб забезпечити максимальний комфорт та якість життя майбутніх мешканців. 

Обирайте надійного забудовника – обирайте будівельну компанію “Спілка забудівників”! За інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.