Повернутися до всіх новин

2024-02-01

Стильне облаштування ТРЦ “Княгинин” як відмінний результат роботи бригади оздоблювальників

Стильне облаштування ТРЦ “Княгинин” як відмінний результат роботи бригади оздоблювальників. Торгово-розважальний центр “Княгинин” – це новаторське архітектурне рішення будівельної компанії “Спілка забудівників”, яке поєднує в собі сучасні технології та унікальний дизайн.

Стильний та витончений вигляд центру є відмінним результатом роботи нашої бригади оздоблювальників. Саме вони за дуже стислі терміни виконали надпотужний обсяг роботи та перетворили центр у надсучасний простір з елегантним та сучасним дизайном.

Перед вами частина нашої професійної команди! Кожен є справжнім майстром своєї справи, який зробив чималий внесок в облаштування комерційних приміщень та самого центру.

Виконроб Василь – чудовий фахівець управління робочим процесом. Саме правильна організація роботи є запорукою успішності будь-якої справи. Він з високою точністю координує усі завдання та слідкує за правильністю виконання робіт.

Бригадир Микола – відповідальний за робочий колектив та забезпечення відповідного рівня продуктивності будівельників. Крім того, він виконує роботи з облицювання різних поверхонь плиткою та забезпечує їх якісне покриття.

Фугувальник Володимир – фахівець, який додає завершальних штрихів уже виконаній роботі плиточників. Завдяки його діяльності кожен наш проєкт набуває остаточно завершеного вигляду.

Шпаклювальник Іван – майстер, після роботи якого поверхня стін ідеально гладка і рівна. А головне – естетична на вигляд та повністю готова до подальшого ремонту.

Маляр Микола – його робота є важливим етапом у формуванні атмосфери затишку та елегантності центру. Він з легкістю фарбує стіни нашого центру, а на світлині, яку ви бачите, виконує підготовку стін до шпаклювальних робіт.

Завдяки своїй майстерності, ця команда облаштувала неповторне багатофункціональне середовище, яке швидко стане одним з найулюбленіших місць відпочинку для кожного франківця.