Повернутися до всіх новин

2023-12-18

Святкові ігри та мініподорож: у ТЦ “Київський” відбулось різдвяне шоу ельфів

Святкові ігри та мініподорож: у ТЦ “Київський” відбулось різдвяне шоу ельфів. Учора в нашому торговому центрі “Київський” побували особливі гості родом аж з Північного полюсу! Сюди прибули ельф Дзвоник та ельфиня Лу, які влаштували для наших відвідувачів різдвяне шоу.

Гості занурились в атмосферу Різдва та новорічних свят. А ельфи подарували малечі веселі різдвяні пригоди. 

Дітки разом танцювали, веселились та “насміяли” цілий мішок ігор, в які і бавились упродовж свята. Також вони разом пройшли квест зі збирання пазла, щоб дізнатися, хто хоче вкрасти Різдво та вирушили у святкову подорож, утворивши різдвяний потяг. 

Так, під час танців діти показали, наскільки вони талановиті, а на змаганнях з перетягування каната – на скільки сильні та сумлінні!

Ще святковішим захід зробили музичний супровід від Олександра Свіщовського та безкоштовна солодка вата для присутніх.

Дійство провелося за підтримки кав’ярні “Цейлон”, мережі супермаркетів “Таврія В”, магазину дизайнерського жіночого одягу “Зося” та дитячого магазину “Baby time”.

Нехай ці світлі та веселі миті нагадують вам про наш центр! Повідомляємо, що на період свят наші аніматори візьмуть невеличку відпустку. Але ми обов’язково зустрінемося знову. Веселого Різдва!