Повернутися до всіх новин

2023-05-29

Символ миру на нашому Бульварі Молоді

Символ миру на нашому Бульварі Молоді. Минулого року до Дня Незалежності будівельна компанія “Спілка забудівників” відкрила частину унікального Бульвару Молоді, який одразу став серцем житлового району “Княгинин”.

Головною окрасою Бульвару є 10 метрова композиція атлета “Молодість”, аналогів якій немає в усій Україні! Ця скульптура увійшла до Книги рекордів України в категорії “Мистецтво, розміри, вперше”.

На досягнутому ми не зупинилися. Наразі триває розробка котлованів декількох корпусів, що розташовані уздовж другої частини Бульвару Молоді. Працюємо, щоб якнайшвидше з’єднати вулиці Княгинин та Крайківського. 

Наш Бульвар став маленьким світом спокою та гармонії. З приходом весни тут зазеленіли декоративні клени Глобозуми, а нещодавно на одному з них поселилось сімейство голубів.

Ділимось з вами цією доброю звісткою, адже голуби є символом миру. А це саме те, чого ми всі зараз щиро прагнемо…

Крім того, голуби пророкують родині життя в любові та злагоді. І це справді те, що чекає на вас у нашому житловому районі “Княгинин”! Станьте його частинкою – за інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.