Повернутися до всіх новин

2023-02-14

Символічний день, щоб придбати житло

Символічний день, щоб придбати житло. Кожен день є ідеальним, для того, щоб придбати якісне житло від надійної будівельної компанії “Спілка забудівників”.

А День всіх закоханих – є ще й символічним, особливо коли мова йде про сім’ю. Люди вірять в енергетику цього дня й проводять його разом, обираючи нове житло. Так, тільки минулого року протягом 14 лютого щасливими власниками квартири у житловому комплексі “Містечко Центральне” стали аж дві сім’ї, а у житловому районі “Княгинин” – ще три.

Ми раді всім покупцям, але особливо приємно, коли у квартири заселяються сім’ї, які наповнюють наші райони своїм теплом, сімейною атмосферою та дитячим щирим сміхом.

Перед вами сім’я Марти, Олега та Яночки Безносюків, які придбали квартиру у ЖК “Містечко Центральне” саме в цей день! Обрали наш комплекс, адже їм сподобалися підхід до будівництва та розташування – близько до центру, але тихіше та затишніше. Діляться, що зараз їх повністю влаштовує комплекс, адже у ньому є всі зручності для комфортного проживання. А маленькій донечці, яка народилася тут, дуже подобаються майданчики у дворі.

БК “Спілка забудівників” щиро вітає всіх закоханих! Це тепле свято, сповнене приємних сюрпризів, якими керує любов, – найбільш рушійна сила у всьому світі. Тож, зичимо вам кохання, вірності, щастя, миру та чекаємо вас у наших відділах продажу або ж телефонуйте:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.