Повернутися до всіх новин

2024-01-25

Технічне наповнення ТРЦ “Княгинин”

Технічне наповнення ТРЦ “Княгинин”. Наш торгово-розважальний центр “Княгинин” обладнаний передовим технічним наповненням, яке сприяє створенню привабливої атмосфери та підвищенню рівня задоволення відвідувачів.

Завдяки високоякісним технічним рішенням, ми гарантуємо комфорт і безпеку покупців, зручність та швидкий доступ до всіх рівнів центру.

Ліфти та ескалатори. Центр обладнаний двома швидкісними ліфтами й ескалаторами, які надають швидку транспортну систему всередині самого центру.

Системи відеоспостереження. Безпека наших відвідувачів – наш пріоритет. Ми встановили сучасні системи відеоспостереження, які допомагають гарантувати безпеку відвідувачів та персоналу.

Охоронні датчики руху. На території центру встановлені датчики руху для сигналізації. Ця система дозволяє виявляти рух та, при потребі, реагувати на нього. 

Електронні замки до приміщень. Хорошим доповненням до системи безпеки є електронні замки, які автоматично відчиняють чи зачиняють жалюзі комерційних приміщень. Для власників комерції це надійність та додатковий комфорт.

Датчики пожежі. ТРЦ обладнаний системами датчиків пожежі для реагування на будь-які можливі загрози. Це дозволяє нам не тільки вчасно виявляти пожежні ризики, але й оперативно реагувати та запобігати їхньому поширенню.

Системи опалення, кондиціювання та вентиляції. Їх мета – забезпечити комфортні умови перебування у центрі протягом усього року. Ми створюємо затишне середовище, де відвідувачі можуть приємно проводити час, а заклади – ефективно працювати.

Світло та ілюмінація. Усі коридори та комерція нашого ТРЦ облаштовані енергоефективним світловим обладнанням. Ми прагнемо не лише обладнати оптимальний рівень освітлення для комфорту відвідувачів, але й створити особливу атмосферу за допомогою ілюмінаційних рішень.

Інтернет. Який сучасний світ без інтернету? Наш центр забезпечений швидким інтернет-з’єднанням, адже ми розуміємо необхідність доступу до мережі для власників комерції та майбутніх відвідувачів.

Сполучення з підземним паркінгом. Комфортне паркування – це перший крок до приємного відвідування нашого центру. Воно доступне завдяки добре організованому сполученню з підземним паркінгом та вигідній локації. Так, для відвідувачів центру облаштовані гостьові наземна та підземна паркувальні зони.

Тераса з краєвидом на місто та гори. “Княгинин” пропонує вам унікальну можливість відпочивати з чудовим краєвидом на місто та гори на терасі одного з ресторанів. Це місце створене для того, щоб ви могли насолоджуватися не лише різноманітністю кухні, але й свіжим повітрям та панорамним видом.

Упевнені, що сучасне технічне наповнення зробить відвідування нашого ТРЦ “Княгинин” максимально приємним і він швидко стане одним з ваших улюблених місць для покупок та дозвілля.

За інформацією про продаж чи оренду комерційних приміщень телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

Телеграм: t.me/spilka_zabudivnykiv