Надішліть ваш номер телефону
і ми передзвонимо!
Натискаючи кнопку «Замовити дзвінок» ви підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних
Ми скоро вам зателефонуємо!
Спробуйте ще раз!
Повернутися до всіх новин
Технологія мулярства: основні аспекти та матеріали. Щоб забезпечити надійність та довговічність вашого майбутнього дому, наші будівельники ретельно підходять до найдрібніших деталей. А основою будь-якого будівництва є мулярна справа. Так, щодня, цеглинка до цеглинки, ми розбудовуємо житловий район “Княгинин”!
При зведенні будинків, мулярі використовують технологію цегляної кладки по типу перевʼязки у пів цеглини. Цегла – повнотіла М-150.
Для зв’язування цегли між собою використовується розчин для мурування – суміш цементу, піску та води. Наші фахівці правильно підбирають пропорції компонентів, завдяки чому розчин стає достатньо міцним та пластичним.
Для зміцнення кладки та запобігання утворенню тріщин використовується металева кладочна сітка, діаметром 4 мм. Вона вкладається між рядами цегли та забезпечує додаткову жорсткість конструкції.
Критичними точками, що визначають міцність всієї конструкції є кути будинку. Правильне мурування кутів забезпечує рівномірне розподілення навантаження та стійкість стін. Зазначимо, що тут особливо важливо дотримуватися точності при вирівнюванні першого ряду цегли – від цього залежить якість всієї кладки.
Варто згадати й про несучі простінки. Це вертикальні конструкції, які підтримують вагу даху та верхніх поверхів будинку. Вони зводяться надзвичайно міцними й надійними, щоб забезпечити максимальну стійкість та довговічність будинку.
Ділимось з вами закуліссям технічного процесу!