Повернутися до всіх новин

2023-12-05

Торгові центри як одна зі складових розвитку громадської сфери житлових районів

Торгові центри як одна зі складових розвитку громадської сфери житлових районів. Важливим питанням у діяльності будівельної компанії “Спілка забудівників” є сприяння соціальному та інфраструктурному розвитку житлових об’єктів. Наша компанія не лише будує надійне житло, але й створює сучасне середовище з усіма умовами для комфортного проживання.

Як уже зазначали – ми прагнемо забезпечувати добробут наших мешканців. Саме тому зосереджуємось на розвитку соціальних та громадських сфер і окрім основних складових, необхідних для самодостатності об’єктів, впроваджуємо тут освітні установи, торгові та торгово-розважальні центри.

Про наші освітні заклади ми вже розповідали. Тепер поговоримо про торговий центр “Київський”, який є вагомим внеском у розвиток житлового комплексу “Містечко Центральне”. З його відкриттям наш комплекс став ще жвавішим! 

Завдяки запуску центру, доступ до різноманітних товарів і послуг став ще зручнішим. Тут уже представлені: супермаркет, кав’ярня, чоловічий простір, дизайн-студія, салон гардин і штор, поліграфія на одязі, аптека, оптики, обмін валют, магазини з одягом, дитячими речами, квітами, меблями, технікою, сувенірними та святковими товарами, побутовою хімією, ювелірними виробами та товарами для тварин. 

А ще, разом зі створенням цього простору, ми започаткували нову неймовірну традицію! Так, щонеділі тут проводяться сімейні благодійні заходи, під час яких триває збір коштів на потреби ЗСУ. Вечори магії, світлові, хімічні, піратські та паперові шоу наповнюють наш центр позитивними емоціями та безмежною дитячою щирістю!

Завдяки таким заходам, відвідувачі мають можливість гарно проводити час з сім’єю та друзями, ознайомлюватись з підприємствами центру, а головне – разом наближати українську перемогу!

БК “Спілка забудівників” – створюємо ваш ідеальний світ у нашому житловому комплексі!