Повернутися до всіх новин

2024-01-12

Торгові центри як важлива складова розвитку громадської сфери житлових районів

Торгові центри як важлива складова розвитку громадської сфери житлових районів. Продовжуємо розповідати про розвиток соціальної та громадської сфер наших житлових об’єктів. 

Ми постійно забезпечуємо соціальний та інфраструктурний розвиток наших районів, реалізовуючи тут освітні установи, торгові та торгово-розважальні центри.

Про наші освітні заклади та торговий центр “Київський” ми вже розповідали. Тепер поговоримо про торгово-розважальний центр “Княгинин”, який ми відкрили декілька тижнів тому в однойменному житловому районі.

У центрі вже функціонує супермаркет “Таврія В”, а найближчим часом відкриються фітнес-центр, бутики, магазини відомих брендів та розваги для всієї родини. Наразі власники приміщень працюють над заселенням другого поверху центру та облаштуванням своєї комерції.

У ТРЦ вже багато відвідувачів, адже “Таврія В” має доволі широкий асортимент товарів. Зокрема: фуд-простір, м’ясо, випічка, овочі та фрукти, молочна та гастрономічна продукція, напої, побутова хімія та господарські дрібниці. А загалом у центрі буде величезний вибір одягу, взуття, іграшок, ювелірних виробів, аксесуарів, подарунків, гаджетів, кафе, ресторанів та ігрових кімнат.

“Княгинин” відіграє важливу роль у формуванні соціально-економічного життя нашого району. Це буде місце, де мешканці зможуть не лише здійснювати покупки, але й проводити час разом з родиною та друзями. 

Відкриваючи такий центр, ми ще більше розвиваємо інфраструктуру району та стимулюємо місцеву економіку. Підтримуємо місцевих підприємців, надаючи їм можливість розвивати свій бізнес та утворювати нові робочі місця.

БК “Спілка забудівників” – створюємо ваш ідеальний світ у нашому житловому районі!