Повернутися до всіх новин

2023-10-24

Трагічна звістка з фронту: на війні загинув будівельник нашої компанії Микола Белей

Трагічна звістка з фронту: на війні загинув будівельник нашої компанії Микола Белей. Невимовна втрата для Прикарпаття та всієї України – на війні загинув працівник будівельної компанії “Спілка забудівників” Микола Дмитрович Белей.

Микола Белей народився 21 травня 1986 у селі Нові Скоморохи Більшівцівської громади. Він пропрацював у нашій компанії 16 років. Останні чотири – був майстром фасадних робіт, а з квітня 2022 року мобілізувався до війська. Проходив службу у військовій частині А7013 та був помічником гранатометника.

Життєвий шлях Героя обірвався 10 жовтня 2023 року на запорізькому напрямку біля н.п. Роботине. Захисник загинув від кулі ворожого снайпера. У нього залишилися батьки, дві доньки, дружина, сестра та брат.

Ми пам’ятатимемо його як добру, відповідальну та працьовиту людину. Микола був справжнім прикладом того, яким може бути справжній Герой. Його служба та самопожертва завжди залишатимуться в наших пам’яті та серцях. 

На превеликий жаль, уже 10 працівників нашої компанії загинули на російсько-українській війні. Висловлюємо щирі співчуття рідним полеглих Захисників. Вічна пам‘ять і слава Героям України!