Повернутися до всіх новин

2023-06-12

Упорядкований комплекс – завдяки власному ЖЕО

Упорядкований комплекс – завдяки власному ЖЕО. Чисті під’їзди, прибрані вулиці та доглянута територія житлового комплексу “Містечко Центральне” – усе завдяки кропіткій праці робітників власного ЖЕО. 

Уже декілька років наше житлово-експлуатаційне об’єднання “Спілка комфорт” забезпечує упорядкованість усього містечка на відповідному рівні. 

Нещодавно воно взяло на обслуговування ще декілька нових будинків комплексу. Так, під час чергової наради, директор ЖЕО Андрій Гуйдаш відмітив якість нових під’їздів, зокрема 12 та 36 секцій. За його оцінкою, наші під’їзди завжди демонстрували високі стандарти якості, а зараз – вони стали ще кращими. Надійні вхідні двері, рівні стіни, керамічний плінтус, який покриває з’єднання між сходами та стіною, дерев’яні перила, що виготовляються спеціально на замовлення, та загальна акуратність виконаних робіт роблять під’їзди максимально естетичними.

Ми, як і власники квартир, бажаємо, щоб вигляд сходових завжди був на високому рівні. Однак, за час експлуатації будинку, майстри, які облаштовують квартири мешканців, завдають шкоди загальному стану під’їздів і псують їх вигляд. Тому, при укладанні договорів, ми просимо мешканців, щоб їхні майстри виявляли більшу обережність під час роботи, оскільки такі випадки не є поодинокими. Своєю чергою, ЖЕО інформує нас про проблемні під’їзди і ми проводимо там додаткові ремонтні роботи. Адже для нас важливо, щоб, попри все, мешканці проживали в комфорті та затишку.

БК “Спілка забудівників” – працюємо з думкою про кожного! За інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.