Повернутися до всіх новин

2024-02-13

Утримання цін та сприяння соціальному розвитку міста: яким є підхід до будівництва БК “Спілка забудівників”

Утримання цін та сприяння соціальному розвитку міста: яким є підхід до будівництва БК “Спілка забудівників”. В Україні ринок нерухомості демонструє стабільний розвиток. Квартири у новобудовах дорожчають, а курс долара поступово зростає. 

Згідно з даними платформи ЛУН за 2023 рік, рекордсменом серед приросту цін на однокімнатні квартири вторинки став Івано-Франківськ, тут +18% у валюті. Двокімнатні квартири виросли на 17%, а трикімнатні – +13%. За нашими підрахунками, первинний ринок нерухомості також має аналогічний приріст.

Високий попит на житло в Івано-Франківську спричинений багатьма факторами. Зокрема, з початком повномасштабного вторгнення сюди переїхало багато внутрішньо переміщених осіб, які розглядають його як спокійний тил. Також це одне з найкомфортніших міст для життя. 

Наша будівельна компанія “Спілка забудівників” зробила неабиякий внесок у розвиток Івано-Франківська та його соціальної сфери. Так, лише упродовж минулого року ми реалізували три грандіозні проєкти: інноваційну приватну гімназію “Крила” і торговий центр “Київський” на території житлового комплексу “Містечко Центральне”, вул. Височана 18 та торгово-розважальний центр “Княгинин” на території однойменного житлового району, вул. Княгинин, 44.

Також проєктуємо райони, які візуально змінюють місто на краще. Ми використовуємо європейський підхід до будівництва та зводимо самодостатні містечка з усім необхідним для комфортного проживання.

Нам важлива довіра наших покупців. Тому цінову політику ведемо зважено і прораховано. Ми постійно проводимо аналіз ринку, порівнюємо ціни, попит і пропозицію. Так, попри тенденції росту цін та значний попит на житло, наша нерухомість залишається доступною для споживачів. Ми пропонуємо ціни на 15% нижчі у порівнянні з іншими учасниками ринку. 

Крім доступності, прагнемо, щоб наші об’єкти відповідали найвищим стандартам якості, безпеки та сучасності. Адже комфорт та затишок мешканців – наша головна мета.

БК “Спілка забудівників” – будуємо ваше щасливе майбутнє! За актуальною інформацією щодо квартир та комерційних приміщень телефонуйте у відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

Телеграм: t.me/spilka_zabudivnykiv