Повернутися до всіх новин

2023-05-23

Ваш бізнес – у нашому ТЦ “Київський”

Ваш бізнес – у нашому ТЦ “Київський”. Через декілька місяців у житловому комплексі “Містечко Центральне” від будівельної компанії “Спілка забудівників” з’явиться новий світ шопінгу та розваг! Тут відкриється торговий центр “Київський”, який одразу стане постійним місцем зустрічі для мешканців Івано-Франківська. 

Це поліфункціональний заклад, у якому кожен знайде щось для себе. Адже тут буде максимально широке коло товарів і послуг. Основні напрямки центру: аптеки, оптики, магазини з одягом, побутовою технікою, ювелірні заклади, побутова хімія, товари народного споживання.

Крім того, відвідувачі зможуть задовольнити потреби для сімейного шопінгу та дозвілля. У цьому їм допоможуть дитячі кімнати, кафе, ресторан та освітні заклади. Водночас планується відкриття представництв відомих фірм та брендів.

Родзинкою центру стане нова для міста всеукраїнська мережа супермаркетів “Таврія В”. Це одна з найбільших мультиформатних компаній, продукція якої не залишить байдужим жодного покупця.

Наразі у центрі залишилося ще декілька вільних комерційних приміщень площею від 42 м² до 260 м². Це прекрасна можливість розмістити свої торговельні точки у новому, сучасному та добре розташованому комплексі.

ТЦ “Київський” – це понад 8000 м² різноманітних можливостей для відпочинку та розвитку бізнесу! За інформацією про комерційну нерухомість телефонуйте у відділ продажу:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.