Повернутися до всіх новин

2023-10-11

Веселі розваги з монстриками у торговому центрі “Київський”

Веселі розваги з монстриками у торговому центрі “Київський”. Запрошуємо дітлахів на найвеселіше свято в нашому торговому центрі “Київський” – у безмежно добрий та незвіданий світ монстриків.

Для вас це можливість підтримати наші Збройні сили та цікаво провести час з сім’єю, а для діток – незабутні емоції.

Дата: неділя, 15 жовтня
Час: 17:00
Місце: ТЦ “Київський”, центральний вхід, житловий комплекс “Містечко Центральне”, вул. Височана, 18, м. Івано-Франківськ.

Кожен монстрик – з казкової країни та любить діток не менш, аніж самого себе. Тому всіма силами намагається подружитись з малечею. Упродовж свята монстрики змінюються разом з дітками: виявляється, що дитячий сміх дуже потрібний для них. А ще, монстрики насправді добрі, не злі і не страшні. І якшо з ними подружитися, то вони неодмінно стають найкращими друзями. 

Тож перед вашими дітками постає надзвичайно відповідальна місія – врятувати наших монстриків своїм щирим сміхом!

Цієї неділі на малечу чекатимуть монстрики, захоплюючі ігри, конкурси та безкоштовний попкорн від нашого солодкого спонсора – супермакету “Таврія В”. А на дорослих – музичний супровід від Ольги Майхрович.

Приходьте на наші “Веселі розваги з монстриками” і разом з нами створіть казку, яка неодмінно запам’ятається вашим діткам. До зустрічі на нашому святі!