Повернутися до всіх новин

2023-11-27

Веселі забави та портали бажань: у ТЦ “Київський” відбулись розваги з тролями

Веселі забави та портали бажань: у ТЦ “Київський” відбулись розваги з тролями. 26 листопада у нашому торговому центрі “Київський” відбулося захоплююче свято для дітей, головними героями якого стали веселі тролі. Ці кумедні та чарівні створіння одразу завоювали серця усіх діток.

Вони разом з дітлахами співали і танцювали під “тролячі” композиції, а ще – підготували для них чимало забав. Дітки з легкістю проходили усі конкурси та насолоджувалися безліччю розваг, а також мали можливість загадати бажання аж у двох різних порталах! 

У результаті – найактивнішим дісталися подарункові сертифікати від магазину квітів “Lale”, а кожен отримав заслужену порцію попкорну.

Батьки також не залишились осторонь. Для них цього вечора виступав Олександр Свіщовський.

Захід відбувся за підтримки магазину дизайнерського жіночого одягу “Зося”, мережі супермаркетів “Таврія В”, магазину квітів “Lale” та чоловічої побутової хімії і автохімії “Motor heads”.

Ми впевнені, що усі присутні на довго запам’ятають вчорашнє свято. А ми вже плануємо проведення наступного! Отож, до зустрічі цієї неділі у нашому ТЦ “Київський”.