Повернутися до всіх новин

2024-04-30

Відкриття кафе-ресторану “На терасі”

Відкриття кафе-ресторану “На терасі”. Сьогоднішній день запам’ятається черговим здобутком у роботі БК “Спілка забудівників”! 30 квітня у нашому торгово-розважальному центрі “Княгинин” відбулося урочисте відкриття кафе-ресторану “На терасі”.

Робота цього закладу відкриває нові перспективи для власників комерційної нерухомості та сприяє активізації підприємницької діяльності у ТРЦ. 

Він розташований на четвертому поверсі центру та гармонійно вписується у його концепцію багатофункціональності та задоволення усіх потреб покупців. 

Крім того, у рамках відкриття кафе-ресторану відбулась робоча зустріч із фахівцями з продажу нерухомості. Основною темою стала презентація цього закладу та вільних комерційних приміщень ТРЦ “Княгинин”. Учасники отримали можливість детально ознайомитися з перевагами та можливостями нерухомості центру, що сприятиме повноцінному його запуску. 

ТРЦ “Княгинин” – це ідеальне місце для вашого відпочинку або ж ведення бізнесу. За актуальною інформацією щодо оренди чи купівлі комерції звертайтесь:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.
Телеграм: t.me/spilka_zabudivnykiv