Повернутися до всіх новин

2023-08-18

Відкриття приватної гімназії “Крила” у ЖК “Містечко Центральне”

Відкриття приватної гімназії “Крила” у ЖК “Містечко Центральне”. Якісний навчальний заклад є успішним стартом для дитини. 18 серпня в Івано-Франківську на території житлового комплексу “Містечко Центральне” відбулося відкриття приватної гімназії “Крила”.

Це освітній заклад з поглибленим вивченням іноземної мови та STEM-підходом до навчання, будівництво та реалізацію якого виконала надійна будівельна компанія “Спілка забудівників”.

Навчальні програми, вчителі та сам заклад відповідають найвищим освітнім стандартам.

На гімназистів очікують сучасні просторі навчальні класи, інтерактивні панелі, мультимедійні проєктори, великий спортивний зал, дворівнева бібліотека, ліфт для людей з інвалідністю, конференц-зал, власна кухня з професійним обладнанням, школа танців, закрита територія, обладнана найсучаснішою системою охорони та відеоспостереження.

Всупереч реаліям сьогодення, будівельна компанія “Спілка забудівників” як соціально відповідальний бізнес інвестує в українську освіту та створює навчальні заклади з ідеальними умовами для навчання, адже діти – це майбутнє нашої нації!