Повернутися до всіх новин

2024-06-03

Відмінні сходові клітки – у кожному нашому під’їзді

Відмінні сходові клітки – у кожному нашому під’їзді. Сьогодні розповідаємо вам про особливості наших сходових кліток, облаштування яких продумане до дрібниць.

Наші сходові проєктуються з урахуванням всіх будівельних норм і стандартів, що гарантує їх функціональність та безпеку.

Для сходів ми обираємо міцну та стійку до стирання й деформації плитку. Кожна сходинка має оптимальну ширину та висоту для забезпечення зручного й безпечного руху. 

Важливим є й естетичний вигляд. Саме тому ми приділяємо особливу увагу оздобленню, завдяки якому вони гармонійно вписуються  у загальний інтер’єр будинків.

Для сходових маршів ми використовуємо керамічний плінтус, який покриває з’єднання між ними та стіною, і приємні на дотик дерев’яні поручні, що виготовляються спеціально на замовлення з натуральних матеріалів.

Завершальним штрихом цього простору є декоративна штукатурка, до нанесення якої наші фахівці підходять з технічним професіоналізмом.

Зазначимо, що ми облаштовуємо незадимлювані сходові клітки, які виступають важливим чинником безпеки багатоповерхових будівель.

Отже, наші сходові – це поєднання міцності, естетичності та безпеки. Обирайте надійного забудовника – обирайте БК “Спілка забудівників”!