Повернутися до всіх новин

2024-05-10

Вітаємо головного інженера БК “Спілка забудівників” з ювілеєм!

Вітаємо головного інженера БК “Спілка забудівників” з ювілеєм! Сьогодні визначний день для будівельної компанії “Спілка забудівників”! Наш головний інженер Іван Миколайович Рогів відзначає 60-річний ювілей. 

З інженерним талантом та великим досвідом у будівельній справі, Іван Рогів майже 10 років працює над нашими успішними проєктами. Він очолив будівництво багатоквартирних будинків по вулицях Дорошенка, Шкільна, Бельведерська та житлових об’єктів: ЖК “Зелений двір”, ЖК “Парковий”, ЖК “Центральний”, ЖК “Містечко Центральне” та ЖР “Княгинин”.

Він завжди демонстрував високий професіоналізм, відданість роботі та стратегічне мислення у будь-яких ситуаціях. Це керівник, який чітко організовує робочий процес і водночас це добра та чуйна людина.

Будівельна компанія ”Спілка забудівників” щиро вітає Івана Рогіва з Днем народження. Ваш внесок у розвиток нашої компанії незамінний, а ваші  лідерські якості надихають всіх на нові професійні звершення.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, мирного неба над головою та нових успішних проєктів. Нехай кожен день буде наповнений радістю та спокоєм. З ювілеєм!