Повернутися до всіх новин

2023-07-26

Власне паркомісце у підземному паркінгу

Власне паркомісце у підземному паркінгу. Однією з переваг житлових об’єктів будівельної компанії “Спілка забудівників” є наявність підземних паркінгів на їх території.

Зрозуміло, що при виборі квартири, для кожного власника автомобіля важливим питанням є ще й можливість паркування свого авто. Ми пропонуємо гаражі або ж паркомісця у підземних паркінгах з власною охороною та цілодобовим відеоспостереженням.

Раніше наші покупці надавали перевагу гаражам, адже вони більш функціональні. До прикладу, окрім паркування авто, для когось вони слугують ще й додатковим місцем для зберігання речей.

Однак ми підмітили, що з часом ця тенденція дещо видозмінилась. Тепер багатьом водіям достатньо просто залишити автомобіль на ніч і зранку знову поїхати у справах. Тож, попит на паркомісця помітно зростає!

Детальніше – в інфографіці.

Додамо, що окрім системи відеоспостереження, наші паркінги оснащені засобами пожежогасіння, автоматизованим управлінням в’їзду й виїзду з використанням талонів-абонементів та аварійним виїздом. А ще – вони не бояться дощів, снігу чи граду. З нами ваше авто буде у безпеці!

За інформацією про вільні паркомісця телефонуйте у відділ продажу ЖК “Містечко Центральне” та ЖР “Княгинин”:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.