Повернутися до всіх новин

2023-08-10

“Впевнено дивимось у завтрашній день”, – директор БК “Спілка забудівників” про роботу компанії у теперішніх реаліях

“Впевнено дивимось у завтрашній день”, – директор БК “Спілка забудівників” про роботу компанії у теперішніх реаліях. Будівельна компанія “Спілка забудівників” створює нові містечка в центрі Івано-Франківська. Це великі самодостатні житлові райони з власною розвиненою інфраструктурою та всім необхідним на території для комфортного життя кожного.

Постковідний період, початок повномасштабної війни, воєнний стан. Попри всі виклики та перепони, крізь призму професіоналізму компанія впевнено дивиться у майбутнє, розбудовуючи місто. Детальніше про роботу у цей час, з нагоди Дня будівельника, розповів голова правління компанії Микола Филюк.

Директор ділиться, що у цей непростий час компанія потужно працює і робить все для того, щоб наблизити перемогу і збудувати житло для людей, які його потребують. 

Ми впевнено й організовано працюємо, адже будівельна компанія “Спілка забудівників” – це великий будівельний траст, що у своїй структурі має всі ланки, – розповідає голова правління. – Від творчої думки й проєктування, до здачі в експлуатацію і реалізації готової продукції”.

Голова компанії зазначає, що дуже важко працювати у воєнний період. Гострою проблемою залишаються кадри, адже спеціалістів обмаль. У порівнянні з довоєнним періодом у компанії працює значно менше людей. Крім того, наразі в лавах ЗСУ знаходяться близько 240 будівельників. 

“Люди на фронтах, закордоном і спеціалістів обмаль, – наголошує Микола Филюк. – Ми відчуваємо професійний голод”.

Ще однією проблемою є те, що у цей період, при незначній дохідній частині, практично всі кошти йдуть на війну, а загальноміські питання сповільнюються. Проте потреба в їх реалізації назріває все більше. До прикладу, потребує закінчення реконструкції вулиця Надрічна, що є магістральною і дуже потрібною для міста та компанії зокрема.

Знову ж таки, проблеми енергопостачання. Перебої в зимовий період, відповідно нестача енергоресурсів призводить до зростання їх вартості, собівартості житла, – розповідає голова компанії. – А зубожіння народу через відсутність робочих місць і відповідної платні зменшує кількість людей, що претендують на купівлю нашого житла. Та попри це, ми справляємося. Упевнено дивимось у завтрашній день та віримо у світле майбутнє нашої України. Готуємо нові об’єкти, не менш амбітні й не менш потрібні нашому місту. Найближчим часом ми озвучимо наші проєкти”.

БК “Спілка забудівників” активно розбудовує житловий район Княгинин. Це соціальний та архітектурно-дизайнерський район, дві розробки якого увійшли до Книги рекордів України. Окрім будівництва житла, тут готують до відкриття ТРЦ “Княгинин” та низку соціальних об’єктів.

На стадії завершення житловий комплекс “Містечко Центральне”. Через тиждень, 18 серпня, за участю міністерства України, тут відкриють гімназію-ліцей “Крила”, що є великою гордістю для колективу. А 24 серпня, до Дня Незалежності, – торговий центр “Київський”. Його родзинкою та матеріальним центром стане супермаркет Таврія В, що налічує понад 200 торговельних точок на території України. І для започаткування своєї діяльності у нашому регіоні вони обрали об’єкт будівельної компанії “Спілка забудівників”.

Директор компанії наголошує, що планів на майбутнє дуже багато. Основні – будувати нові об’єкти, нові райони, які потрібні місту. Об’єкти, що будуть окрасою Івано-Франківська та затишком для проживання людей.

У ці дні, коли ми зустрічаємо наше професійне свято, звичайно, хочеться побажати нашим будівельникам великої духовної сили, віри, мужності, професіоналізму у виконанні робіт, – ділиться Микола Филюк. – А нашому народові – перемоги, процвітання нашої України, радощів і щастя у майбутньому. Слава Україні!”.