Повернутися до всіх новин

2024-04-07

Вшанування пам’яті діячів молодіжного підпілля ОУН у ЖР “Княгинин”

Вшанування пам’яті діячів молодіжного підпілля ОУН у ЖР “Княгинин”.

На території житлового району “Княгинин” розташована національна пам’ятка всієї України. Це – місце пам’яті загиблим підпільникам ОУН, реконструкцію та спорудження якого виконала будівельна компанія “Спілка забудівників”.

У другій половині 1940-х років на Княгинині діячі молодіжного націоналістичного підпілля створили групу під назвою “Печера”. Вони видавали друком пропагандивні листівки та брошури, які поширювали серед місцевого населення і повстанців.

Сьогодні, 7 квітня, біля пам’ятного знаку керівництво БК “Спілка забудівників” разом з громадськістю вшанувало пам’ять молодих діячів. Дійство відбулось з нагоди 75 річниці останнього бою молодих патріотів. Коли їх викрили, аби не потрапити до рук агентів держбезпеки, молоді люди покінчили із життям…

На жаль, історія має здатність повторюватись. Сьогодні Україна вкотре бореться за свою цілісність та Незалежність. Так, на території району облаштована ще одна пам’ятна Стелла. На честь Героїв сьогодення – 11 працівників нашої компанії, які полягли на російсько-українській війні. Це величезна втрата для всіх нас… Ми пам’ятаємо кожного Героя, кожного будівельника та вшановуємо їхню пам’ять.

Ще 184 будівельники нашої компанії зараз перебувають у лавах Збройних сил України. Ми постійно надаємо необхідну допомогу нашим захисникам, відправляємо на фронт гуманітарну допомогу, автомобілі, фінансово підтримуємо мобільні групи для захисту українського неба та проводимо благодійні заходи зі збору коштів на підтримку ЗСУ.

Попри всі труднощі працюємо, будуємо надійне житло та допомагаємо наближати українську перемогу!