Повернутися до всіх новин

2023-04-18

Видові дворівневі квартири з терасами у житловому районі

Видові дворівневі квартири з терасами у житловому районі. Останнім часом у житловому районі “Княгинин” від будівельної компанії “Спілка забудівників” все більш затребуваними стають видові дворівневі квартири з терасами. 

І це зовсім не дивно, адже хто не хоче насолоджуватися приходом весни на власній терасі? Отже, однією з переваг наших дворівневих квартир є не тільки те, що вони надають можливість насолоджуватися свіжим повітрям та неймовірним виглядом на Івано-Франківськ з висоти, а ще – звідси відкривається неймовірний краєвид на гори Карпати.

Для цих квартир ми передбачили правильні та зручні планування. Так, на власників чекають квартири з кухнею-студією, двома санвузлами, просторими кімнатами, гардеробною, зручними й немасивними сходами та видовими терасами, які ідеально підійдуть для облаштування власного саду й зони відпочинку.

Якщо вам подобається світле та просторе житло, якщо ви бажаєте відчувати, що живете у приватному будинку, то ця квартира створена саме для вас! 

Доступні квартири площею 62-140 м² з терасами – 7-15 м².

Станьте щасливим власником дворівневої квартири в молодому та перспективному районі! За детальнішою інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.